Belediyeler 33 Kamu Personeli Alımı Başladı

Belediye Başkanlıkları İŞKUR üzerinden 23 Ocak 2019 Tarihinde yayınlamış oldukları ilanlar ile Daimi statüde 33 Kamu personeli alımı yapılmaktadır.

Belediyeler 33 Kamu Personeli Alımı Başladı

Kepsut Belediyesi ( Balıkesir ) 1 kişi Büro Memuru alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak adayların en az ortaokul mezunu olması ve C Sınıfı sürücü belgesine sahip olması şartı aranmaktadır. MEB onaylı bilgisayar işletmenliği belgesi sahibi adayların başvuru yapabileceği kamu personeli alımı için adayların 25 Ocak 2019 Tarihine kadar Kepsut belediyesi personele şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Uzundere Belediyesi ( Erzurum ) 1 kişi Bilgisayar programcı alımı yapılacaktır. Belediye personel alımına başvurular başlamış olup başvuru yapacak adayların 29 Ocak 2019 Tarihine kadar başvuru dilekçesi ile şahsen Uzundere belediyesi personel başvuru yapılacaktır.

Göreme Belediyesi ( Nevşehir ) 1 kişi Beden işçisi alımı yapılacaktır. Bu ilana sadece bayan adaylar başvuru yapabilecek olup adayların 2 Şubat 2019 Tarihine kadar Belediye personele başvuru yapması gerekiyor.

Ayancık Belediyesi ( Sinop ) 30 kişi Beden işçisi alımı yapılacaktır. Başvurular başlamış olup son başvuru Tarihi 25 Ocak 2019 olarak açıklanmıştır. Başvuruların şahsen belediye personele yapılması gerekiyor.

Kepsut Belediyesi personel alımı ilan metni tıklayınız.

Uzundere Belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Göreme Belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Ayancık Belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 17:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ünal doğan
Ünal doğan - 8 ay Önce

İş arıyorum

Hatice kuloğlu
Hatice kuloğlu - 7 ay Önce

İşşizim iş arıyorum