Belediyeler 18 Kamu Personeli Alımı ( Daimi )

Belediye Başkanlıkları yayınlamış oldukları ilanlar ile Daimi statüde 18 Kamu personeli alımı yapılmakta olup KPSS şartı bulunmayan personel alımları.

Belediyeler 18 Kamu Personeli Alımı ( Daimi )

Tire Belediyesi ( İzmir ) 1 kişi Ekonomist olarak istihdam edilecektir. Kamu personeli alımına başvuru yapacak olan adayların İksitisat bölümü yüksek lisans mezunu olma şartı aranmaktadır. Başvuru yapacak adaylardan KPSS şartı aranmamaktadır. Belediye personel alımına başvurular 1 Şubat 2019 Tarihinde sona erecek olup adayların şahsen Tire belediyesi personele başvuru yapması gerekiyor.

Tire Belediye Başkanlığı 1 kişi Bahçe bakım elemanı alımı yapılmaktadır. Personel alımı Daimi statüde yapılmakta olup başvuru yapacak adaylardan herhangi bir eğitim veya KPSS şartı aranmamaktadır. Belediye personel alımı için adayların son başvuru tarihi olan 2 Şubat 2019 Tarihine kadar Tire Belediye Başkanlığı personele şahsen müracaat etmek gerekmektedir.

Beydağ Belediyesi ( İzmir ) Büro işçisi 4 kişi, Hasta bakımı teknikeri 1 kişi ve beden işçisi 11 kişi olmak üzere toplam 16 personel alımı yapılmaktadır. Hasta bakımı teknikeri alımında adayların parametrik önlisans mezunu olma şartı aranmaktadır. Daimi statüde yapılacak personel alımına başvurular 2 Şubat 2019 Tarihinde sona eecek olup, Başvuru yapacak olan adayların bu tarihe kadar Beydağ Belediye Başkanlığı Personele şahsen başvuru yapacaklardır.

Tire Belediyesi Ekonomist alımı ilan metni için tıklayınız.

Tire Belediyesi Bahçe bakım elemanı ilan metni için tıklayınız.

Beydağ Belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 08:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasım  selman   bulbulbilgi
Hasım selman bulbulbilgi - 7 ay Önce

Bilgisayar porgram alımı varmi

Bahatin çelik
Bahatin çelik - 7 ay Önce

Is ilani