Belediyeler 14 Sürekli İşçi Alımı yapıyor

İki ilanla Belediyeler 14 sürekli işçi alımı yapacağını açıkladılar. İlkokul, Lise, Önlisans ve lisans mezunu olanlar başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak adaylar için 31 Ekim 2018 Çarşamba son Başvuru Tarihi olarak açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 27.10.2018, 11:59 01.11.2018, 04:35
Belediyeler 14 Sürekli İşçi Alımı yapıyor

Yıldızeli Belediye Başkanlığı ( Sivas ) yayınlanan ilana göre 10 kişi Beden İşçisi olarak istihdam edilecek olup başvuru yapacakların ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olması gerekmekte olup ayrıca KPPS şartı bulunmamaktadır. Kamu Personeli alımına başvuru yapmak isteyen adayların dilekçe, kimlik fotokopisi ve Nüfus müdürlüğünden alınacak  ikametgah ile beraber şahsen 31 Ekim 2018 tarihine kadar belediye başkalığına başvuru yapması gerekmektedir.

Uluborlu Belediye Başkanlığı ( Isparta ) 4 işçi alımına sadece erkek adaylar başvurabilecek olup alınacak personel 3 kişi Büro Elemanı, 1 kişi İş Makinesi Tamircisi olarak istihdam edilecektir. Başvuru şartları ise: T.C vatandaşı olmak, affa uğramış bile olsa devlete karşı işlenen suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilgisinin bulunmaması, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir akıl hastalığının bulunmaması, iş makinesi tamircisi için kalfalık belgesi veya belge için başvuru yapmış olması gerekmektedir.

Uluborlu Belediye Başkanlığı ve bağlı Müdürlüklerde görev yapacak alıma adaylar, Kimlik fotokopisi, Diploma, ikametgah belgesi, 6 adet vesikalık fotoğraf, sabıka kaydı, askerlik durum belgesi ayrıca arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması formu ile beraber son başvuru tarihi olan 31 Ekim 2018 Tarihine kadar Uluborlu Belediyesi Personel Hizmetlerine şahsen başvuru yapılacaktır.

Yıldızeli Belediyesi ilan için tıklayınız.

Uluborlu Belediyesi ilan için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
cuma yeşilkaya 2 yıl önce
Işsizim çalışmak istiyorum b sınıfı ehliyeti var
sezer kurt 2 yıl önce
Ne işvar çaycılık olur temizlik olur
erkan yazici 2 yıl önce
Alci boya işi yapıyorum 053786071o5 yurtdişi da farketmez uskudar istambul