Belediyeler 10 Güvenlik ve Temizlik Görevlisi Alımı

Türkiye İş Kurumu kurum dışı ilanlar ile yayınlanan ilanlar kapsamında Azatlı ve Altınova Belediye Başkanlıklarında istihdam edilmek üzere 10 güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 14.05.2020, 02:16 22.06.2020, 20:56
Belediyeler 10 Güvenlik ve Temizlik Görevlisi Alımı

İŞKUR kurum dışı ilanlar kapsamında Azatlı ve Altınova Belediyelerinde istihdam edilmek üzere 10 güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı ilanı yayınlanmıştır. Buna göre Altınova Belediye Başkanlığı 1 kişi güvenlik görevlisi ve Azatlı Belediye Başkanlığı 9 temizlik personeli alımı yapacaktır.

Yalova Altınova Belediye Başkanlığı yayınladığı kurum dışı ilan ile 1 kişi güvenlik görevlisi alımı için en az lise mezunu adaylar arsından ve kamu haklarından mahrum bulunmayanların başvuruları kabul edilecektir. Daha detaylı bilgi için aşağıda ilan kılavuzu resimli olarak verilmiştir. Başvurular bugün 14 Mayıs itibariyle başlamış olup 15 Mayıs 2020 tarihinde sona erecektir.

Niğde Azatlı Belediye Başkanlığı yayınladığı kurum dışı ilan ile 9 temizlik personeli alımı yapmaktadır. Başvuruya 18 ile 50 yaş aralığında olması ve en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca T.C vatandaşı olması ve kamu haklarından mahrum bulunmayanlar kabul edilecektir. Daha detaylı bilgi için aşağıda ilan kılavuzu resimli olarak verildi. Başvurular bugün itibariyle başlamış olup son başvuru tarihi 15 Mayıs 2020 olarak ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)