Belediye ve Üniversiteye Kalorifer Ateşçisi Alınacak

Kemerhisar Belediye Başkanlığı ve Batman Ünivesitesi İşkur Üzerinden yayınlamış oldukları ilanlarla Kalorifer Ateşçisi istihdam edeceklerini duyurdu ve son başvuru tarihi 25 Ekim 2018 olarak açıklandı.

Belediye ve Üniversiteye Kalorifer Ateşçisi Alınacak

Kemerhisar Belediye Başkanlığı ortaöğretim ( lise ve dengi ) okul mezunu adayların başvurabileceği 1 kişi kalorifer ateşçisi alımına 2016 yılı kpssp94 sınav türünden 60 puan almış olmak gerekiyor ayrıca MEB onaylı katı ve sıvı yakıtlı kalorifer ateşçisi, doğalgaz yakıtlı kalorifer ateşçi belgesi, onaylı itfayecilik ve yangın güvenliği belgesine sahip olmak gerekmektedir.

Başvuracak adayların işkur resmi internet sitesi üzerinden iş ilan no (00004689893) ile son başvuru tarihi olan 25 ekim 2018 tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. Adaylar ayrıca kalorifer ateşçisi mesleğinde 2 yıl deneyimli olduğunu gösterir deneyim belgesi ve sgk hizmet dökümünü ibraz etmesi gerekmektedir.

Batman üniversitesi  okur yazar adaylarında başvurabileceği 1 kişi kalorifer ateşçisi 1 kişi alımında kpss şartı yoktur. Bu ilana kişisel durumu eski hükümlü ve TMY olanlar başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapacak adayların kalorifer ateşciliği, doğalgaz kaloriferaAteşciliği veya sıvı yakıtlı kalorifer ateşciliği belgelerinden birine sahip olması gerekmektedir.

Başvurular şahsen işkur müdürlüklerine veya (00004689595) ile işkur sitesinden yapılacaktır. İstenilen belgelerin 31 ekim 2018 tarihi mesai bitimine kadar batman üniversitesi personel daire başkanlığına şahsen veya posta yolu ile teslim edilmesi gerekmektedir. Postada yaşanacak gecikmelerden adaylar sorumlu olup bu tarihten sonra ulaşacak belgeler dikkate alınmayacaktır.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep. Taş
Recep. Taş - 10 ay Önce

Kurs

Engin uskut
Engin uskut - 7 ay Önce

Makia bolumu mezunuyum sanat okulu 05327101683