Belediye ve Sulama Birliği Kamu Personeli Alımı

Belediye Başkanlığında tahsildar ve tekniker ile Sulama Birliğinde istihdam edilmek üzere en az KPSS 60 puanla alım yapılacağı ilan edilmiştir. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 14.02.2020, 00:50
Belediye ve Sulama Birliği Kamu Personeli Alımı

Yayınlanan kamu personeli alımları 657 sayılı devlet memurları kanununu Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine  göre KPSS puan türüne göre unvan, derece, niteliklerinde açıktan atama usulü ile kamu personelleri istihdam edilecektir.

Hemşin Belediye Başkanlığı tahsildar ve tekniker alımı yapmaktadır. İlgili adayların başvuruları 10 Mart 2020 tarihinde başlayacak olup 22 Mart 2020 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Başvuruda bulunacak adayların genel başvuru şartları ile özel şartlar, öğrenim durumları, istenilen belgeler ve diğer detaylar aşağıda ilan kılavuzunda yer almakta olup başvuru için KPSS puan türü ve puanı unvanlar ve diğerleri aşağıda resimli olarak verilmiştir. İlan kılavuzu haberimizin sonunda verilmiştir.

Çankırı Kızılırmak Sulama Birliği ön muhasebeci alımına önlisans mezunları arasından KPSS 60 puan almış olması gerekmektedir. İlgilenen adaylar için başvurular başlamış olup İŞKUR iş ilan 00005404340 numaralı ilana en geç 17 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR e-şube üzerinden online olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuruda bulunacak adayların KPSS – P3 puan türünden en az 60 puan almış olması, ön lisans mezunu olması, 18 ile 35 yaş aralığında olması, ( tercihen; Korgun, Kızılırmak, Çerkeş, Yapraklı, Orta, Bayramören, Atkaracalar, Şabanözü, Kurşunlu, Eldivan, Orta ve Çankırı Merkez adresi) ikamet edenlerin başvuruları kabul edilmektedir.

Hemşin Belediye Başkanlığı Tekniker ve Tahsildar alımı ilan kılavuzunu Tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)