Belediye ve Öğretmenevi 2 Şehir’de Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında 2 Şehir’de Belediye Başkanlığında ve Öğretmenevinde farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere personel alımı yapılmaktadır. Başvurular online olarak yapılmakta olup tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 13.12.2019, 08:05
Belediye ve Öğretmenevi 2 Şehir’de Personel Alımı

İŞKUR iş ilanlarıyla yayınlanan Belediye Başkanlığı ve Öğretmenevi personel alımı yapmaktadır. İlgili adayların başvuruları internet üzerinden veya İŞKUR İl/İlçe Müdürlükleri vasıtasıyla şahsen alınmaktadır. İlgili adaylar için başvuru şartları ve şekli aşağıda resimli olarak verilmiştir.

İŞKUR iş ilanına başvuruda bulunacak adayların yukarıda resimde görüldüğü üzere giriş yaptıktan sonra aşağıdaki resimde iş ilanları bölümünden verilen iş ilan numaralarını aratarak başvurularını tamamlayabilirler.

Aydın Nazilli Belediyesi İŞKUR iş ilanına göre personel alımı İş Makinesi operatörü alımı yapılmaktadır. Aranan şartlar arasında MEB onaylı greyder operatörlüğü ve ekskavatör operatörlüğü sertifikasına sahip olması, G sınıfı sürücü ehliyete sahip olması, 1 yıllık deneyim sahibi olması ve SGK dökümü ile belgelemesi ve istenilen belgeleri ilanı veren kuruma Nazilli Belediye Başkanlığına ibraz etmesi gerekmektedir. İş ilan 00005300235 numaralı ilana 16 Aralık 2019 tarihine kadar başvuruda bulunabilirsiniz.

Çankırı Ilgaz Öğretmenevinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu çocuk bakıcısı / çocuk bakım elemanı alımı yapılacaktır. Alınacakların bayan olması ve üst yaş sınırı 27 olması gerekmektedir. İŞKUR iş ilanı 00005300851 numara ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)