Belediye ve Milli Eğitim Müdürlüğü 400 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR Milli Eğitim Bakanlığı İl Müdürlüğüne ve Belediye Başkanlığına TYP Kapsamında 400 kişi alınacaktır. Son başvuru tarihi 6 Ocak 2019 olan personel alımında KPSS şartı bulunmamaktadır.

Belediye ve Milli Eğitim Müdürlüğü 400 Kamu Personeli Alımı

MEB ile Belediye Başkanlığı İŞKUR TYP  ile 400 kamu personeli alımı başladı. Milli Eğitim Müdürlüğü ve Belediye Toplum Yarına Program kapsamında 400 kişi kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuracak adayların eğitim olarak ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olması ve 18 yaş ile 45 yaş arasında olanlar başvuru yapabiliyor.

İşkur tarafından yapılan resmi internet ilanı Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında Tunceli il milli eğitim müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 380 Tunceli Belediyesinde istihdam edilmek üzere 20 kişi olarak kamu personeli alımı yapılacaktır. Diğer şehirler alıma çıkınca sitemizden duyurulacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için İŞKUR iş ilanları 270108 TYP numaralı iş ilanı ile 380 kişi Tunceli il milli eğitim müdürlüğüne ve 270208 ilan numarası ile 20 kişi Tunceli Belediyesine yapılacak toplum yararına programlar (TYP) kapsamında toplam 400 kişilik alımlar için adayların başvurularını 2 Ocak 2019 ve 6 Ocak 2019 tarihleri arasında başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tunceli Belediyesi tarafından yapılacak olan 400 kamu personeli alımı çevre temizliği, Bakım ve onarım işi kapsamında alınan personel görevlendirilecektir.

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tunceli Belediyesi tarafından yapılan kamu personeli alımı başvuru yapanlar arasından noter kurası ile yapılacaktır. Kura çekimi Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans salonunda ve Tunceli Belediye başkanlığında yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 14:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşegül teke
Ayşegül teke - 6 ay Önce

Temizlik personeli

Ebru İyikesici
Ebru İyikesici - 6 ay Önce

Terapistim

Ugur aytaş
Ugur aytaş - 6 ay Önce

Temizlik hademe

Ramazan Kavan
Ramazan Kavan - 6 ay Önce

Şöförüm e sınıfı ehliyetim var

Hüseyin doğan
Hüseyin doğan - 6 ay Önce

İşsizim iş arıyorum temizlikçiyim yardımcı olurmusunuz lütfen