Belediye ve İl Özel İdare 5 Kamu Personeli alıyor

İşkur tarafından yayınlanan ilanlarla Darende Belediye Başkanlığı ve Bartın İl Özel İdaresi bünyesine 5 kamu personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 09.02.2019, 00:48 09.02.2019, 13:41
Belediye ve İl Özel İdare 5 Kamu Personeli alıyor

Darende Belediye Başkanlığı ve Bartın İl Özel İdaresi bünyesine alınacak olan 5 kamu personelleri için yapılan ilan ayrıntıları şöyledir.

4826233 numaralı Malatya iş kurumu il müdürlüğü ilanı ile Darende Belediye Başkanlığı bünyesineen az ilkokul mezunu işçi alımı 4 Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme işçisi olarak yapılacak. Alınacak personeller Darende belediyesinin yol ve yaya kaldırım, kilit taşı, bordür döşeme işi yapacaktır.

İlgilenen adayların en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, erkek ve 18 yaşından büyük olması. Bordür ve kilit taşı işçiliği kursu sertifika sahibi olması, yangın  güvenliği eğitimi ve yangın tatbikatı katılım belgesine sahip olması. Karo İmal İşçiliği kursu sertifikasına sahip olması, karo  döşeme  işçiliği kursu  katılım belgesine sahip olmak en az 1 yıl  Çalıştığını SSK hizmet dökümü ile belgelemesi gerekmektedir. Bu belgeler kuradan önce belediye ye ibraz edilmelidir.

İlgilenen adayların 11 Şubat 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet merkezlerinden ve işkur internet sitesi üzerinde yapmaları gerekmektedir.

4826206 numaralı Bartın İşkur ilanı ile Bartın İl Özel İdaresi bünyesine geçici süreli 1 Sanat Tarihçisi alınacak.

Alınacak adaylarda aranan özellikler ise şöyledir. Edebiyat Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Edebiyet Felsefi Beşeri ve Tarih Fakülteleri Yabancı diller Y.O sanat tarihi bölümü mezunu olması kadın erkek 18 yaşından büyük olması, KPSS P3 puan türünde en 60 puana sahip olması,adaylardan Bartın Merkez, Kurucaşile, Ulus, Amasra ilçelerinde ikamet edenler tercih edilecektir.

Bartın İl Özel idaresi 1 Sanat Tarihçisi alımı ile ilgilenen adayların 11 Şubat 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya işkur internet sitesi üzerinden yapacaklardır.     
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
hamidecoşkuner 2 yıl önce
kpss ve lide mezunu alimi nerdd devam etmekte