Belediye ve İl Özel İdare 16 Kamu İşçisi Alıyor

İŞKUR üzerinden yapılan ilanlar ile belediye ve il özel idaresi bünyelerine 16 kişi kurum dışı kamu işçi alımları yapılıyor.

Kamu Personeli Alımı 30.01.2019, 00:05 30.01.2019, 09:29
Belediye ve İl Özel İdare 16 Kamu İşçisi Alıyor

İŞKUR resmi ilanlarıyla Isparta İl Özel İdaresi Personel Hizmetleri Ltd. Şti. bünyesine en az ilkokul mezunu 1 kişi, Isparta Uluborlu Belediyesi Personel Ltd. Şti. bünyesine en az okuryazar 15 kişi kurum dışı kamu işçi alımları yapılacak.

Isparta Uluborlu Belediyesi Personel Ltd. Şti. bünyesine alınacak olan okuryazar personel alımı için adayların aşağıdaki nitelikleri taşıması gerekmektedir.

18 yaşını tamamlamış olmak, affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan anayasal düzene ve düzenin işleyişine karşı işlenen suçlardan mahkum olmamak, emekliliğe hak kazanmamış olmak, en az 1 aydır Uluborlu ilçesi sınırları içinde ikamet ettiğine dair belge, en az okur yazar oldğuna dair belgesi olması gerekmektedir.

İlgilenen adayların başvurularını 30 Ocak 2019 ile 06 Şubat 2019 tarihleri arasında Uluborlu Belediyesi Personel Hizmetleri Pazar Mahallesi Ilgaz Cad. No:3A/Z01 Uluborlu adresine yapmaları gerekmektedir.

En az okuryazar personel alımı 15 kişi ilanını incelemek için tıklayınız.

Isparta İl Özel İdaresi bünyesine yapılacak olan en az ilkokul mezunu personel alımı için adayların aşağıdaki şartları sağlaması gerekmektedir.

En az ilköğretim okulu mezunu olması, erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmaması, 45 yaşından büyük olmaması, Isparta ilinde ikamet ediyor olmak, Milli Eğitim Bakanlığınca verilmiş olan hijyen eğitimi kursunu bitirmiş olması gerekmektedir. Alınacak kişi vali konağında temizlik personeli olarak çalıştırılacaktır.

İlgilenen adayların başvurularını şahsen İl Özel İdaresi Personel Hizmetleri Sanayi Mah. 104. Cadde No: 59 Isparta adresine 29 Ocak 2019 ile 06 Şubat 2019 tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir.

En az ilkokul mezunu personel alımı 1 kişi ilanını incelemek için tıklayınız
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Abdurrahman TAŞDEMİR 2 yıl önce
Merhaba ben işsizim kiracıyım borclarım var cocuk okutuyorum acil işe ihtiyacim var
kemal ak 2 yıl önce
üniversite mezunu işsizler ordusundanım bende
ERDOĞAN KARATAŞ 2 yıl önce
Makam şoförü olarak çalıştım