Belediye Personel Hizmetleri Şoför Alımı

Şoför alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanı bilgilerinde Uluborlu belediyesi kendi birimleri için Şoför personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 29.03.2021, 18:10
Belediye Personel Hizmetleri Şoför Alımı

Belediye Personel Hizmetleri Şoför Alımı

Şoför alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanı bilgilerinde Uluborlu belediyesi kendi birimleri için Şoför personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Uluborlu belediyesi ilanı son başvuru tarihi 01.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunmakta olan adrese şahsenbaşvuru yapmaları gerekmekte.

Pazar mahallesi Ilgaz caddesi No: 3A/201 Uluborlu

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Uluborlu şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Uluborlu şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Uluborlu şoför ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Uluborlu şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Uluborlu şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Uluborlu şoför ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Uluborlu şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Uluborlu şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Uluborlu şoför ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Uluborlu şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Uluborlu şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Uluborlu şoför ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Uluborlu şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Uluborlu şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Uluborlu şoför ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)