Belediye Kurumuna Yüksek Ücret İle Personel Alımı

Belediye kurumuna personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Konya Şehir Hizmetleri birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Proje yöneticisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 09.12.2020, 00:33 10.12.2020, 08:20
Belediye Kurumuna Yüksek Ücret İle Personel Alımı

Belediye Kurumuna Yüksek Ücret İle Personel Alımı

Belediye kurumuna personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Konya Şehir Hizmetleri birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Proje yöneticisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Konya Şehir Hizmetleri Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi ilanı son başvuru tarihi 10.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda verilmiş olan formu doldurarak isbasvuru@konya.bel.tr mail adresine posta göndermeleri gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)