Belediye Kurumuna Silahsız Kura Çekilişi İle Güvenlik Alımı

Kamu İşçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. yayınlanan resmi kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Adıyaman Çakırhöyük belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet silahsız Güvenlik görevlisi yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 02.03.2021, 10:40
Belediye Kurumuna Silahsız Kura Çekilişi İle Güvenlik Alımı

Belediye Kurumuna Silahsız Kura Çekilişi İle Güvenlik Alımı

Kamu İşçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. yayınlanan resmi kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Adıyaman Çakırhöyük belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet silahsız Güvenlik görevlisi yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

silahsız Güvenlik görevlisi ilanı son başvuru tarihi 5.3.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR resmi sitesi üstünden yapılması zorunludur.

Aşağıda bulunan direkt başvuru linkleri üzerinden başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005904121

BAŞVURU GENEL BİLGİLERİ

1 -Besni Güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Besni Güvenlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Besni Güvenlik ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Besni Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Besni Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Besni Güvenlik ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Besni Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Besni Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Besni Güvenlik ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Besni Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Besni Güvenlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Besni Güvenlik ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Besni Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Besni Güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Besni Güvenlik ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

https://twitter.com/Kamuilanlar

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)