Belediye Kurumuna Silahsız Güvenlik Personeli Alımı

Güvenlik Personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Belediyesi başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 18 adet Güvenlik alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 26.12.2020, 12:09
Belediye Kurumuna Silahsız Güvenlik Personeli Alımı

Belediye Kurumuna Silahsız Güvenlik Personeli Alımı

Güvenlik Personeli Alımı ypılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Belediyesi başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 18 adet Güvenlik alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Konya Belediyesi Güvenlik Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 30.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine ön kayıt formunu doldurarak gödermeleri gerekiyor.

isbasvuru@konya.bel.tr

Kurum adresi: Konevi mahallesi Alay caddesi No: 27 Konya Tren garı civarı Meram - Konya

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Konya Güvenlik elemanı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Konya Güvenlik elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Konya Güvenlik elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Konya Güvenlik elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Konya Güvenlik elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Konya Güvenlik elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Konya Güvenlik elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Konya Güvenlik elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Konya Güvenlik elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Konya Güvenlik elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Konya Güvenlik elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Konya Güvenlik elemanı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Konya Güvenlik elemanı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Konya Güvenlik elemanı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)