Belediye Kurumuna Mühendis Alımı Ve Mimar Alımı

Belediye kurumuna personel alımı yapmak için iş ilanı yayınlandı. İmranlı belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Mühendis alımı ve 1 adet mimar alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 06.10.2020, 13:58 07.10.2020, 00:13
Belediye Kurumuna Mühendis Alımı Ve Mimar Alımı

Belediye Kurumuna Mühendis Alımı Ve Mimar Alımı

Belediye kurumuna personel alımı yapmak için iş ilanı yayınlandı. İmranlı belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Mühendis alımı ve 1 adet mimar alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Yayınlanmış olan personel alımı ilanına son başvuru tarihi 9.10.2020 olarak bildirilmiştir.

İmranlı belediyesi tarafından yayınlanmış olan personel alımı ilanlarına başvurmak isteyen adayların belediye kurumuna şahsen başvurmaları gerekmekte.

İrtibat Telefonu: 0 346 861 2007-18

ÖZEL ŞARTLAR

1. Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların minimum B sınıfı ehliyetlerinin olması gerekiyor.

2. Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların Proje çizim tecrübesinin olması gerekiyor.

3. Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların Mesleki tecrübelerinin olması öncelikli tercih nedeni olacaktır.

İSTENEN BELGELER

1. Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların Öğrenim durumunu gösteren resmi belge gerekmekte.

2. Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların kimlik fotokopisi gerekmektedir.

3. Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların 2 adet vesikalık fotoğrafı gerekmektedir.

4. Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların askerlik durumlarını gösteren belgesi gerekmektedir.

5. Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların adli sicil belgeleri gerekmektedir.

6. Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların yerleşim yeri belgesi gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların Devlet Memuru Kanunlarının belirtilmiş olan tüm ana genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

2 - Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

3 - Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmekte.

4 - Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların kasten işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

5 - Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların Ya da affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

6 - Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

7 - Yayınlanmış olan mühendis alımı ve Mimar alımı ilanına başvuran adayların Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)