Belediye Kurumuna Kalorifer Ateşçisi Alımı Gerçekleştirilecek

İşçi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Azdavay belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Ahşap Şekillendirmeci alımı ve 1 adet Kalorifer Ateşçisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 12.11.2020, 13:24
Belediye Kurumuna Kalorifer Ateşçisi Alımı Gerçekleştirilecek

Belediye Kurumuna Kalorifer Ateşçisi Alımı Gerçekleştirilecek

İşçi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Azdavay belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Ahşap Şekillendirmeci alımı ve 1 adet Kalorifer Ateşçisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Azdavay belediyesi işçi alımı ilanına son başvuru tarihi 13.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız ve aşağıda bulunan linkleri kopyalayıp yeni sekmede açtıktan sonra başvuru işlemini gerçekleştiriniz.

Ahşap Şekillendirmeci alımı başvuru linki

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005763554

Kalorifer Ateşçisi alımı başvuru linki

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005763529

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Azdavay belediyesi işçi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Azdavay belediyesi işçi alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Azdavay belediyesi işçi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Azdavay belediyesi işçi alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Azdavay belediyesi işçi alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Azdavay belediyesi işçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Azdavay belediyesi işçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Azdavay belediyesi işçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Azdavay belediyesi işçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Azdavay belediyesi işçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Azdavay belediyesi işçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Azdavay belediyesi işçi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Azdavay belediyesi işçi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Azdavay belediyesi işçi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)