Belediye Kurumuna Kadrolu Pide ustası Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Pide ustası alımı yapılması için işçi alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Ayvacık belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Pide ustası alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 29.10.2020, 08:46
Belediye Kurumuna Kadrolu Pide ustası Alımı Yapılacak

Belediye Kurumuna Kadrolu Pide ustası Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Pide ustası alımı yapılması için işçi alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Ayvacık belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Pide ustası alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ayvacık belediyesi Pide ustası alımı ilanı son başvuru tarihi 02.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Ümmühan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 3 Ayvacık - Çanakkale

Kurum Telefon Bilgisi: 0 286 712 18 93

İrtibat Kişisi: Mustafa AVKIRAN

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Pide ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Pide ustası Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Pide ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Pide ustası Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Pide ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Pide ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Pide ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Pide ustası alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Pide ustası alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Pide ustası alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Pide ustası alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Pide ustası alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Pide ustası alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Pide ustası alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Pide ustası alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Pide ustası ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Pide ustası alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Pide ustası alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Pide ustası alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Pide ustası alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Pide ustası alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)