Belediye Kurumuna Kadrolu Memur Alınacak

Belediye kurumuna memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 30 Zabıta Memuru ve 10 İtfaiye Eri Alımı Yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 23.08.2020, 12:56 24.08.2020, 01:04
Belediye Kurumuna Kadrolu Memur Alınacak

Belediye Kurumuna Kadrolu Memur Alınacak

Belediye kurumuna memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 30 Zabıta Memuru ve 10 İtfaiye Eri Alımı Yapılacaktır.

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINA MEMUR ALIMI İLANI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 657 Devlet Memurları yasasına tabi olmak şartı ile istihdam edilmek için memur alımı yapılacaktır. Belediyelerin Zabıta Yönetmeliği ve Belediye İtfaiye Yönetmeliği yasalarına göre aşağıda nitelikleri, KPSS taban puanı ve diğer şartlarıda taşımak şartı ile belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru ve itfaiye eri alınacaktır.

Başvuru tarihi 28 Eylül 2020 ve 02 Ekim 2020 tarihleri arasında olacaktır.

Evraklar aşağıdaki adrese teslim edilecektir.

Mithatpaşa Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Numara 2 Adapazarı - SAKARYA

Belediye bünyesine Zabıta Memuru alımı için sözlü ve uygulamalı sınavlar 03 Kasım 2020 Salı günü yapılacaktır. İtfaiye Eri alımı için sözlü ve uygulamalı sınavlar 05 Kasım 2020 tarihinde Perşembe günü Saat 09:00 da yapılacaktır.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER:

Başvuru esnasında;

1. Başvuru Formu Belediyemizin internet sayfasından www.sakarya.bel.tr temin edebileceklerdir.

2. Tüm adayların Nüfus kimlik cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

3. Başvuran adayların Diploma veyahut mezuniyet belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek şartı ile fotokopileri belediyemizce tasdik edilebilir

4. Başvuran tüm adayların yabancı Okullardan Mezun olanlar için Denklik Belgesinin aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği gerekmektedir. Adaylardan aslı gösterilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.

5. KPSS sınav sonuç belgelerinin ÖSYM web sitesinden üzerinden alımış olan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı gerekmektedir.

6. Tüm erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

7. Tüm adayların görevlerini devamlı olarak yapmasına engel olacak bir durumlarının olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

8. Bütün adayların sürücü belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği veya Aslı gösterilmek kaydıyla fotokopileri belediyemizce tasdik edilebilir.

9. Bay bayan bütün adayların Son 6 ay içerisinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf ve 1 adedi forma yapıştırılacaktır.

10. Bütün adayların hangi kadrolara müracaat edeceğine dair başvuru dilekçesi, Sadece bir kadro için başvuruda bulunabilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)