Belediye Kurumuna İtfaiye Eri Alımı Yapılacak

Belediye birimine itfaiye eri alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış bulunan ilanda Hafik Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak için 2 adet İtfaiye eri alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 21.11.2020, 13:34
Belediye Kurumuna İtfaiye Eri Alımı Yapılacak

Belediye Kurumuna İtfaiye Eri Alımı Yapılacak

Belediye birimine itfaiye eri alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış bulunan ilanda Hafik Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak için 2 adet İtfaiye eri alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Hafik Belediyesi birimine İtfaiye Eri alımı ilanı başvuru tarihi 21.11.2020 tarihinde başlayacak ve 25.11.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvuruların şahsen kuruma yapılması zorunludur.

KPSS 60 puan şartı bulunmaktadır.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Hafik ilçe Belediye başkanlığı İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Hafik ilçe Belediye başkanlığı İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Hafik ilçe Belediye başkanlığı İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Hafik ilçe Belediye başkanlığı İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Hafik ilçe Belediye başkanlığı İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Hafik ilçe Belediye başkanlığı İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Hafik ilçe Belediye başkanlığı İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Hafik ilçe Belediye başkanlığı İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Hafik ilçe Belediye başkanlığı İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Hafik ilçe Belediye başkanlığı İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Hafik ilçe Belediye başkanlığı İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Hafik ilçe Belediye başkanlığı İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Hafik ilçe Belediye başkanlığı İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Hafik ilçe Belediye başkanlığı İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)