Belediye Kurumuna Harita mühendisi Alımı Yapılacak

Belediye birimine Mühendis alımı gerçekleştirmek için personel alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanda Taşoluk Belediye başkanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere Harita Mühendisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 25.11.2020, 15:26
Belediye Kurumuna Harita mühendisi Alımı Yapılacak

Belediye Kurumuna Harita mühendisi Alımı Yapılacak

Belediye biriine Mühendis alımı gerçekleştirmek için personel alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanda Taşoluk Belediye başkanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere Harita Mühendisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Taşoluk Belediye başkanlığı Harita mühendisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 27.11.2020 tarihi itibari ile son bulacaktır.

Başvuru işlemi yapavcak olan bütün adaylar başvurularını şahsen aşağıda yazılı bulunan adrese yapmaları gerekmekte.

Bahçelievler Mahallesi, Milli İrade Şehitleri Caddesi No: 66 Taşoluk / Afyonkarahisar

Başvuran bütün bay ve bayan adayların 2020 yılı KPSS sınavından alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, asgari 70 KPSS puanını almış olmak gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Belediye bünyesine Harita mühendisi alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Belediye bünyesine Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Belediye bünyesine Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Belediye bünyesine Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Belediye bünyesine Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Belediye bünyesine Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Belediye bünyesine Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Belediye bünyesine Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Belediye bünyesine Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Belediye bünyesine Harita mühendisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)