Belediye Kurumuna Garson Personeli Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Garson Personeli alımı yapılması için işçi alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Ayvacık belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet Garson Personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 29.10.2020, 11:28
Belediye Kurumuna Garson Personeli Alımı Yapılacak

Belediye Kurumuna Garson Personeli Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Garson Personeli alımı yapılması için işçi alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Ayvacık belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet Garson Personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ayvacık belediyesi Garson Personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 02.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Ümmühan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 3 Ayvacık - Çanakkale

Kurum Telefon Bilgisi: 0 286 712 18 93

İrtibat Kişisi: Mustafa AVKIRAN

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Garson Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Garson Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Garson Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Garson Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Garson Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Ayvacık belediyesi Bulaşıkçı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Garson Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Garson Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Garson Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Ayvacık belediyesi Bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Garson Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Garson Personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Garson Personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Garson Personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Garson Personeli alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Garson Personeli ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Garson Personeli alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Garson Personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Garson Personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Garson Personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Garson Personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)