Belediye Kurumuna Evrak Dağıtım Personeli Alımı

Belediye Kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Üsküdar belediyesine bağlı olan ÜSPER A.Ş kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet evrak dağıtım personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 28.01.2021, 17:48 29.01.2021, 14:01
Belediye Kurumuna Evrak Dağıtım Personeli Alımı

Belediye Kurumuna Evrak Dağıtım Personeli Alımı

Belediye Kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Üsküdar belediyesine bağlı olan ÜSPER A.Ş kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet evrak dağıtım personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

ÜSPER A.Ş Evrak Dağıtım Personeli Alımı son başvuru tarihi 29.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin ik@usper.com.tr mail adresine özgeçmiş göndermeleri gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Evrak Dağıtım ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Evrak Dağıtım ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Evrak Dağıtım ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Evrak Dağıtım ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Evrak Dağıtım ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Evrak Dağıtım ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Evrak Dağıtım ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Evrak Dağıtım ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Evrak Dağıtım ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Evrak Dağıtım ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Evrak Dağıtım ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Evrak Dağıtım ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Evrak Dağıtım ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Evrak Dağıtım ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Evrak Dağıtım ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Evrak Dağıtım ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)