Belediye Kurumuna Cenaze Yıkayıcısı Alımı

Cenaze Yıkayıcısı Alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Manisa büyükşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Cenaze yıkayıcı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 28.11.2020, 11:50
Belediye Kurumuna Cenaze Yıkayıcısı Alımı

Belediye Kurumuna Cenaze Yıkayıcısı Alımı

Cenaze Yıkayıcısı Alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Manisa büyükşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Cenaze yıkayıcı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Manisa belediyesi Cenaze Yıkayıcısı Alımı ilanı son başvuru tarihi 01.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Adresi: Manisa büyükşehir belediyesi cenaze hizmet binası Şehzadeler - MANİSA

İrtibat Telefonu: 0 236 239 66 40 Dahili: 6905

İrtibat Kişisi: Fatih Uzun

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Manisa belediyesi Cenaze Yıkayıcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Manisa belediyesi Cenaze Yıkayıcısı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Manisa belediyesi Cenaze Yıkayıcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Manisa belediyesi Cenaze Yıkayıcısı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Manisa belediyesi Cenaze Yıkayıcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Manisa belediyesi Cenaze Yıkayıcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Manisa belediyesi Cenaze Yıkayıcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Manisa belediyesi Cenaze Yıkayıcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Manisa belediyesi Cenaze Yıkayıcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Manisa belediyesi Cenaze Yıkayıcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Manisa belediyesi Cenaze Yıkayıcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Manisa belediyesi Cenaze Yıkayıcısı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Manisa belediyesi Cenaze Yıkayıcısı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Manisa belediyesi Cenaze Yıkayıcısı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)