Belediye Kurumuna Cenaze Hizmetlisi Alımı

Belediye Birimine Cenaze Hizmetlisi Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Yunak Belediye başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Cenaze Hizmetlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 23.10.2020, 10:04
Belediye Kurumuna Cenaze Hizmetlisi Alımı

Belediye Kurumuna Cenaze Hizmetlisi Alımı

Belediye Birimine Cenaze Hizmetlisi Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Yunak Belediye başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Cenaze Hizmetlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yunak Belediyesi Cenaze Hizmetlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 25.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların personelhizmetleriyunak@gmail.com mail adresine yapılması gerekiyor. Adaylar ön kayıt formunu doldurarak ve gerekli olan belgeleri tarayıcıdan geçirerek mail adresine göndermeleri gerekiyor.

Kurum adresi: Yeni mahalle belediye binası no: 64 Yunak - Konya

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yunak Belediyesi Cenaze Hizmetlisi alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Yunak Belediyesi Cenaze Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Yunak Belediyesi Cenaze Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Yunak Belediyesi Cenaze Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Yunak Belediyesi Cenaze Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Yunak Belediyesi Cenaze Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Yunak Belediyesi Cenaze Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Yunak Belediyesi Cenaze Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Yunak Belediyesi Cenaze Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Yunak Belediyesi Cenaze Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Yunak Belediyesi Cenaze Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Yunak Belediyesi Cenaze Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Yunak Belediyesi Cenaze Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)