Belediye Kurumuna Büro İşçisi Alımı

Belediye bünyesine Büro İşçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek için 1 adet Büro İşçisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 03.11.2020, 13:13
Belediye Kurumuna Büro İşçisi Alımı

Belediye Kurumuna Büro İşçisi Alımı

Belediye bünyesine Büro İşçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek için 1 adet Büro İşçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi alımı ilanına son başvuru tarihi 06.11.2020 olarak açıklanmıştır. 

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Başvuru adresi bilgisi: İnönü Mahallesi Eski Cami caddesi B blok Mustafa Topuzlu apartmanı No: 31/A KAPAKLI - TEKİRDAĞ

İrtibat kişisi bilgisi: Yasin Eski

İrtibat Telefon bilgisi: 0 282 717 10 99 

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Kapaklı Belediyesi Başkanlığı Büro İşçisi alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)