Belediye Kurumuna Beko Loder Operatörü Alımı

Belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü Alımı yapmak için işçi alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bozköy belediye başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Beko Loder Operatörü Alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 24.10.2020, 12:58
Belediye Kurumuna Beko Loder Operatörü Alımı

Belediye Kurumuna Beko Loder Operatörü Alımı

Belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü Alımı yapmak için işçi alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bozköy belediye başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Beko Loder Operatörü Alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bozköy belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü Alımı ilanı son başvuru tarihi 26.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR resmi sitesi üzerinden yapılması zorunludur. Bu nedenle aşağıda bulunan ilan linkini kopyalayın ve yeni sekmede açın. Daha sonra şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ilana başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005740637

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Bozköy belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Bozköy belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Bozköy belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Bozköy belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Bozköy belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Bozköy belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1. Bozköy belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü ilanına başvuracak kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bozköy belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bozköy belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bozköy belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Bozköy belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Bozköy belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Bozköy belediye başkanlığı Beko Loder Operatörü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)