Belediye Kurumu Memur Alımı

Memur alımı yapılması için kamu personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Yaylakent Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Tahsildar memuru alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 14.01.2021, 00:00 15.01.2021, 08:59
Belediye Kurumu Memur Alımı

Belediye Kurumu Memur Alımı

Memur alımı yapılması için kamu personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Yaylakent Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Tahsildar memuru alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yaylakent Belediyesi memur alımı ilanı başvuru tarihi 26.01.2021 tarihinde başlayacak ve 28.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar www.yaylakent.bel.tr internet adresi üzerinden online olarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıdaki adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Yaylakent Belediye Başkanlığı Hizmet Binası Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No:92Yaylakent - Orta / ÇANKIRI


 
ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yaylakent Belediyesi memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Yaylakent Belediyesi memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Yaylakent Belediyesi memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Yaylakent Belediyesi memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Yaylakent Belediyesi memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Yaylakent Belediyesi memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Yaylakent Belediyesi memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Yaylakent Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Yaylakent Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Yaylakent Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Yaylakent Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Yaylakent Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Yaylakent Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Yaylakent Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)