Belediye Kurumu Bünyesine Otobüs Şoförü Alımı

Otobüs Şoförü Alımı için işi lanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Van belediyesi Belvan Ulaşım şirketi bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 65 adet Otobüs Şoförü alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 15.12.2020, 12:28
Belediye Kurumu Bünyesine Otobüs Şoförü Alımı

Belediye Kurumu Bünyesine Otobüs Şoförü Alımı

Otobüs Şoförü Alımı için işi lanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Van belediyesi Belvan Ulaşım şirketi bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 65 adet Otobüs Şoförü alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Van belediyesi Otobüs Şoförü alımı ilanı son başvuru tarihi 18.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda yazılı olan adrese 1 sayfalık fotoğraflı özgeçmişi yollamaları gerekiyor.

kariyer@belvan.com.tr

İrtibat kişisi: Yusuf ÇOŞAR

İrtibat Telefonu: 0 432 216 73 41

Resmi ilan Linki aşağıdadır

https://media.iskur.gov.tr/42643/van-belvan-ulasim-san-tic-ltd-sti-18-12-2020.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Van belediyesi Otobüs Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Van belediyesi Otobüs Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Van belediyesi Otobüs Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Van belediyesi Otobüs Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Van belediyesi Otobüs Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Van belediyesi Otobüs Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Van belediyesi Otobüs Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Van belediyesi Otobüs Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Van belediyesi Otobüs Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Van belediyesi Otobüs Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Van belediyesi Otobüs Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Van belediyesi Otobüs Şoförü alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Van belediyesi Otobüs Şoförü alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Van belediyesi Otobüs Şoförü alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)