Belediye KPSS Şartsız Şoför Alımı Başvuruları Başladı

Belediyeler bünyesinde görevlendirilmek üzere başvuru yapmak isteyen kamu personeli, kamu işçisi adayları için KPSS şartsız şoför alımı ilanları başvuruları başladı.

Kamu Personeli Alımı 28.08.2019, 08:50 28.08.2019, 18:50
Belediye KPSS Şartsız Şoför Alımı Başvuruları Başladı

Belediyelerin ve yerel yönetimlerin hizmet kademeleri dahilinde devam eden belediye hizmet içi kuruluşlarının talep ettiği ve eksikliğini tespit ettiği birim ve unvanlar dahilinde yapmayı planladıkları personel alımı ve işçi alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Türkiye genelinden gelen ve hemen her belediyenin özellikle yerel seçimlerden sonraki süreçte yeni personellere ihtiyaç duydukları ve bu ihtiyaçları karşılayabilmek için de yeni istihdam ilanları yayımladıkları görülmektedir.

Malatya Pütürge Belediyesi Personel Alımları

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre Malatya Belediyesi bir istihdam ilanı yayımlamıştır. Yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre ise ilgili personel alımı ve işçi alımı ise Malatya Pütürge Belediyesinde yapılacaktır.

Unvan ve Kontenjanlar

Malatya Pütürge Belediyesi dahilinde görevlendirilmek üzere isithdam edilecek olan personellerin unvan ve kontenjan bilgilerinde yer alan ibarelere göre 2 farklı ilan ile belediye bünyesine Şoför unvanı ile personel alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları

İlgili ilanlara göre 1 kişilik kontenjan ile alınacak olan Şoför ilanı için İŞKUR takip numarası 00005128892 olup; adayların en az 10 yıl mesleki deneyim sahibi olmaları, ikamet şartına uygun olmaları, mesleki yeterlilik belgelerine sahip olmaları şartı aranmaktadır.

Diğer personel alımı için ise Makam Şoförü unvanı verilmiş olup; adayların başvurularını tamamlamaları için takip edecekleri İŞKUR numarası 00005128842 olmaktadır. 

Her iki adayın da en az 18 saatlik yangın güvenliği eğitimi ve tatbikatı katılım belgesine sahip olmak ve 18 yaşından büyük olmak şartına uygun olmak şartlarını haiz olmaları gerekmektedir.

Başvuru Süreci

Başvuru yapacak olan adaylar için son tarih 2 Eylül 2019 olup; sonuçlar ise 6 Eylül 09:00-18:00 saatleri arasında Pütürge Belediye Başkanlığında yapılacak olan kura sonucu belli olacaktır.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Mehmet 2 yıl önce
Oto tamir bakım onarım lazımmı
Kamu Personeli Alımı