Belediye KPSS 70 Puanla 50 Zabıta Memuru Alımı

Yayınlanan ilana göre Kamu Personeli Seçme Sınavından en az KPSS 70 puan ile 50 zabıta memuru alımı ilan edilmiştir. İstanbul Beykoz Belediyesi uhdesinde istihdam edilecek zabıta memurları için genel ve özel şartlar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 23.04.2020, 00:01 24.04.2020, 11:15
Belediye KPSS 70 Puanla 50 Zabıta Memuru Alımı

Kamu Personeli Seçme Sınavı ile zabıta memuru alımı ilanı veren İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığına başvurular tüm ülkeyi kapsamakta olup aşağıda genel ve özel şartları taşıyan herkes başvurusunu yapabilir.

Zabıta Memuru alımı 10 kişi için aranan öğrenim şartları arasında Beden eğitimi ve Spor lisans bölümlerinden mezun olmuş olması ve B ehliyetine sahip adayların başvuruları kabul edilecek.

Zabıta Memuru alımı 32 kişi için aranan öğrenim şartları ise herhangi önlisans programlarından mezun olmuş olması B ehliyete sahip adaylar başvuruda bulunabilir.

Zabıta Memuru alımı 4 kişi için aranan öğrenim şartları ise şöyle, Harita teknikerliği, Harita ve kadastro, Harita ve Maden ölçeme önlisans programlarından mezun olması B sınıfı ehliyete sahip olanlar başvurusunu yapabilir.

Zabıta Memuru alımı 4 kişi için öğrenim şartları ise Fermantasyon Teknikerliği, Gıda Teknolojisi, Fermente Ürünler, Gıda Teknikerliği, Fermantasyon önlisans bölümlerinden mezun olan B sınıfı ehliyete sahip adaylar başvurusunu yapabilir.

Başvurular 01 Haziran ile 10 Haziran 2020 tarihi Çarşamba günü mesai saatleri arasında İstanbul/Beykoz Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne istenilen belgeleri teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacağı ilan edilmiştir.

Zabıta Memuru alımı detayları için ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Vatandaş 1 yıl önce
....