Belediye Kamu Personeli Alımı

Kamu için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Çankaya belediyesi kendi içinde çalıştırılmak üzere 27 adet memur alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 21.04.2021, 00:00 22.04.2021, 00:19
Belediye Kamu Personeli Alımı

Belediye Kamu Personeli Alımı

Kamu için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Çankaya belediyesi kendi içinde çalıştırılmak üzere 27 adet memur alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çankaya belediyesi son başvuru tarihi 22.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan kişiler başvurularını; şahsen, iadeli taahhütlü posta yoluyla veya elektronik ortamda www.cankaya.bel.tr internet adresinden yapabilecektir.

Kurum Adresi: Ziya Gökalp Caddesi No:11 A-1 Blok Kat:7 Kızılay ÇANKAYA / ANKARA

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Belediye Çankaya ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Belediye Çankaya ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - Belediye Çankaya ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Belediye Çankaya ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Belediye Çankaya ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Belediye Çankaya ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Belediye Çankaya ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Belediye Çankaya ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Belediye Çankaya ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Belediye Çankaya ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Belediye Çankaya ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Belediye Çankaya ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Belediye Çankaya ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Belediye Çankaya ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Belediye Çankaya ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Murat 2 hafta önce
Ben iş arıyorum iki yıldır iskurda kayıt yapıyorum bı iş sahibi olamadım torpili olanlar işe giriyor torbili olmayan işe alınmıyor bu ne dünyadır hep zengin onalarmi kazanacaklar işi olamayan fakir olan insanın hakini başkasına satılıyor bu Allah'tan ravamidir bu devletin liderleri neden birşeyler yapmıyor hep fakir insanmi ezilecek Allah fakirini hakini bu zalim insanlara bırakmasın benim dorttane çocuğum var ayrıca evimde kiralıktır kiramı sağdan soldan alipta kiramı veriyorum