Belediye Kamu Peroneli Alımı Kpss Şartı Yok

Belediyede istihdam edilmek üzere kamu personeli seçme sınavları şartı olmayan daimi statüde çalışacak personel alımına müracaatlar başlamış olup 25 Ekim 2018 tarihinde başvurular sona erecektir. Alınacak olan personelin 7 kişi olacağı duyurulmuştur.

Belediye Kamu Peroneli Alımı Kpss Şartı Yok

Kamu personeli temini için ilana çıkan Ankara Etimesgut belediye başkalığı ilkokul, lise, lisans ve önlisans mezunlarının başvurabileceği personel alımına başvurular eletronik ortamda yapılacaktır. İstihdam edilecek personeller spor eğitmeni, fizyoterapist, engelli bakım elemanı ve temizlik personeli olarak yapılacak olup başvurular 22 ekim 2018 tarihinde başlamıştır.

Başvuru yapacak adayların nüfus cüzdan fotokopisi, adli sicil kaydı, öğrenim durum belgesi, her iş pozisyonu için gerekli sertifikalar ve özgeçmiş ile birlikte göndermeleri gerekmektedir. Teslim edilen bu belgelerin aslı adayların işe kabul edilmesi sonrasında  aslını ibraz etmek zorundadır. Başvurular E-mail yolu ile yapılacaktır aşağıdaki linkte mail adresine ulaşabilirsiniz.

Ankara Etimesgut Belediye başkanlığı söz konusu kamu personeli alımına firma üzerinden ilan vermesinden dolayı başvuru yapacak adaylar için alımla ilgili tüm detaylar başvuru koşulları, detaylar ve iletişim adresleri aşşağıdaki linkte bulunmaktadır. Başvuru yapmak isteyenlerin linki incelemesi gerekmektedir.

Etimesgut Belediye Başkanlığı 7 personel alımı kılavuzu için tıklayınız

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 08:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakkı koca
Hakkı koca - 11 ay Önce

işe girmek

Canan güneş
Canan güneş - 10 ay Önce

Kamu işine girmek istiyorum

Gülbahar gür
Gülbahar gür - 8 ay Önce

iş arıyorum bulunduğum yer nurhak ilçesi işsizim işe girmek istiyorum