Belediye İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yapılan ilanla belediye bünyesine noter çekilişi ile 23 beden işçisi alımı yapılacağı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 24.01.2019, 16:33 24.01.2019, 21:17
Belediye İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alıyor

İş kur tarafından yapılan ilanla 24 Ocak 2019 tarihinde itibaren 5 gün içerisinde işkur internet sitesi üzerinden başvurma zorunluluğu olan en az ilkokul mezunu 23 beden işçisi kamu personeli alınıyor.

4810135 işkur ilan no ile yayınlanan Gündoüğmuş Belediyesi bünyesine 23 kadın erkek kamu personeli alımına başvuracak adayların en az ilkokul mezunu olmaları, 18 yaşından büyük olan adaylar ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde iş kur İl Müdürlüğünden, hizmet merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Başvuracak adayların Gündoğmuş İlçesinde ikamet etme zorunluluğu bulunmaktadır.

Talebe müracaat edenlerin sayısının, talep sayısından fazla olması durumunda (asil ve yedeklerin belirlenmesi) 30.01.2019 tarihinde saat 11.00'de Gündoğmuş Noterliğinde kura çekimi yapılarak belirlenecektir. Başvuran adayların isimleri talep sahibi kuruma bildirilecek olup Kura da ismi belirlenen kişilere kamu kurum ve kuruluşu tarafından 31.01.2019 tarihinde saat 13:00' de Gündoğmuş Belediyesi hizmet binasında mülakat yapılacaktır.

 Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İşin suresi geçicidir (2 ay ) alınacak olan işçilere asgari ücret üzerinden maaş verilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Caner 2 yıl önce
Ben polatlida yaşıyorum bana uyarmi lise mezunuyum