Belediye Farklı Kadrolarda 15 Personel Alımı Yapıyor

Tokat ilinde hizmetleri devam eden ve belediyeye bağlı olarak çalışmalar sürdüren şirket bünyesinde farklı kadrolarda çok sayıda işçi alımı yapacak duyuruldu...

Kamu Personeli Alımı 21.04.2019, 00:01 21.04.2019, 10:55
Belediye Farklı Kadrolarda 15 Personel Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre kurum dışı ilanlar belediyelerin ve şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda personel alımları ilanı yayınlanmaktadır yayınlanan ilanda yer alan Tokat Karakaya Belediyesi 15 işçi personel alımı gerçekleştirecektir.

Alımların yapılacağı Karakaya Belediyesi eryap elektrik enerji şirketi bünyesinde ihtiyaç duyulan ve ilanda yer alan bilgilere göre yapılacak işçi alımları kontenjanları çeşitlilik göstermektedir.

Belediye bünyesine toplam 15 personel alımı yapılacaktır alım yapılacak kadrolar ise 5 beden işçisi, 2 aşçı, 4 büro işçisi, 2 Şoför, 2 iş makinesi operatörü olarak istihdam edilecektir.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar kamu hizmetlerinden yasaklı bulunmaması ve başka kurumlarca hizmet yükümlülüğü olmaması ön şart koşul olarak yayımlanan ilanda eklenmiştir başvuru yapmak isteyen adaylar en geç 22 Nisan 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar karakaya mahallesi'nde bulunan şirket ofisine müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)