Belediye En Az İlkokul Mezunu 29 Kamu Personeli Alıyor

En son ilan! Horasan Belediye’sine en az ilkokul mezunu KPSS şartsız 29 kamu personeli alınacak. Başvurular başladı? Belediye personel alımına kimler başvurabilecek? Nerede çalışılacak?

Kamu Personeli Alımı 11.06.2019, 15:03 11.06.2019, 21:22
Belediye En Az İlkokul Mezunu 29 Kamu Personeli Alıyor

En son yapılan İŞKUR resmi ilanı ile Erzurum Horasan Belediyesine 9 büro memuru alımı, 1 iş makinesi operatörü, 1 fotoğrafçı, 16 bahçıvan alımı, 1 Beko Loder Operatörü, 1 Ekskavatör Operatörü olmak üzere 29 kamu personeli alımı yapılacak. Alımların ayrıntıları şöyledir.

00005008225 İŞKUR ilan numaralı personel alımı ile Horasan Belediyesi bünyesine 9 kişi büro memuru alımında adayların en az lise mezunu olması,  kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, horasan ikametli olması, bilgisayar sertifikasına sahip olması, Microsoft Office sertifikası olması, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası olması, insan kaynakları yönetim sertifikası, büro yönetimi ve asistanlığı, iletişim sertifikası, halkla ilişkiler sertifikasına sahip olunması. Adayların 17 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005008225 İŞKUR ilan numaralı personel alımı ile Horasan Belediyesi bünyesine 1 kişi Greyder operatörü alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, horasan ikametli olması, Greyder operatörlük sertifikasına sahip olması, ileri sürüş teknikleri belgesine sahip olunması, pisikoteknik belgesine sahip olunması gerekmektedir. Adayların 17 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005008230 İŞKUR ilan numaralı personel alımı ile Horasan Belediyesi bünyesine 1 kişi Fotoğrafçı alımında adayların en az lise mezunu olması,  kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, horasan ikametli olması, adobe photoshop cs 6 programlarını iyi derece kullanabilmesi, adobe photoshop cs 4 programlarını iyi derece kullanma, after effect programını kullanmak, temel fotoğrafçılık sertifikasına sahip olması,  ileri fotoğrafçılık sertifikasına sahip olması, stüdyo model fotoğrafçılık sertifikasına sahip olması, sosyal medya sertifikasına sahip olması, haber ajanslarında en az 2 yıl foto muhabirliği yapmış olması, web programcılığı sertifikasına sahip olması, profesyonel fotoğraf makinesi ve kamera çekimi iyi derece kullanması, microsoft office programlarını iyi derece kullanması gerekmektedir. Adayların 17 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005008160 İŞKUR ilan numaralı personel alımı ile Horasan Belediyesi bünyesine 16 kişi Bahçe Bakım Elemanı alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, horasan ikametli olması, temel dış mekan ve bitki sertifikasına sahip olunması gerekmektedir. Adayların 17 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005008169 İŞKUR ilan numaralı personel alımı ile Horasan Belediyesi bünyesine 1 kişi Beko Loder operatörü alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, horasan ikametli olması, kanal kazıyıcı beko loder sertifikasına sahip olması, ileri sürüş teknikleri belgesine sahip olunması, pisikoteknik belgesine sahip olunması gerekmektedir. Adayların 17 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Sefer gül 2 yıl önce
E ehliyetliyim src var kaynak yaparim