Belediye En Az İlkokul Mezunu 15 Sürekli İşçi Alıyor

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan ilan ile Çivril Belediye Başkanlığına en az ilkokul mezunu 15 sürekli işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 08.02.2019, 16:01 08.02.2019, 21:08
Belediye En Az İlkokul Mezunu 15 Sürekli İşçi Alıyor

Çivril Belediye Başkanlığı tarafından yapılan resmi ilan ile başkanlık bünyesine 15 kişi 4857 sayılı iş kanununa tabi olarak görev yapacak sürekli işçi alınacak.

Yapılacak olan 15 kamu personeli alım ilana başvurular Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğüne 08 Şubat 2019 ile 12 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Alınacak sürekli kamu işçisi alımında adayların ilkokul, otaokul, lise, fakülte, lisansüstü öğretim mezunu olmaları, MEB onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddeler ile İlgili İşlerde 40 Saatlik Kurs Bitirme Belgesi sahibi olmaları ve Denizli ili Çivril ilçesinde ikamet edenler başvuruda bulunabileceklerdir. İlan yayımlandığı süre içerisinde ikametgâhlarını değiştirenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

İlan edilen beden işçisi alımında işkur tarafından bildirilecek nihai liste ile noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Sonrasında sözlü sınav için iş talep formu doldurarak 18 Şubat 2019 ile 22 Şubat 2019 tarihleri arasında Çivril belediyesi insan kaynakları ve eğitim müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

En Az İlkokul Mezunu 15 sürekli işçi alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (7)
elif demir 2 yıl önce
Temizlik görevine sadece engelli ve eski hükümlülermi baş vurca acaba
İdris erdogan 2 yıl önce
Temizlikci bolumu
Ramazan gül 2 yıl önce
Hangiilleralımyapacak
Bilal baran 2 yıl önce
fakirliğin gözü kör olsun iş olsunda tehlike önemli degil
Nihat akka 2 yıl önce
İl şartı yok iş olsun
Tülün ÇELİK 2 yıl önce
Ben engelliyim kpss den 64aldım lise mezunuyum ama hiçbir şey yapmadım yerleşemedin şuanda işsizim
Şeyhmus Alpaslan 2 yıl önce
Selamünaleyküm Nasıl başvuracam bilgisi olan var mı