Belediye Bünyesine Zabıta Memuru Alımı

Belediye başkanlığı memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Sakarya Belediyesi başkanlığı tarafından ilan edilmiş olan personel alımı iş ilanlarında, Sakarya belediyesi başkanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere 40 adet zabıta memuru alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 06.10.2020, 19:42
Belediye Bünyesine Zabıta Memuru Alımı

Belediye Bünyesine Zabıta Memuru Alımı

Belediye başkanlığı memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Sakarya Belediyesi başkanlığı tarafından ilan edilmiş olan personel alımı iş ilanlarında, Sakarya belediyesi başkanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere 40 adet zabıta memuru alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU TARİHLERİ NEDİR

Sakarya Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına son başvuru tarihi 02 Ekim 2020 tarihlerinde gerçekleşecek.

BAŞVURU ADRESİ NEDİR

Sakarya Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvurmak isteyen kişiler belgelerini Mithatpaşa Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Numara 2 Adapazarı SAKARYA adresinde bulunan başvuru bürosuna teslim etmeleri gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1 - Sakarya Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanı başvuru Formu Kurumdan ya da Belediyenin internet sayfasından www.sakarya.bel.tr temin edilecektir.

2 - Sakarya Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuran adayların Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

3 - Sakarya Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuracak bay bayan adaylar diploma veyahut mezuniyet belgesinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopileri belediye tarafından tasdik edilebilir

4 - Sakarya Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuracak adayların yabancı Okul Mezunları için belirtilmiş olan denklik belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

5 - Sakarya Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuracak olan tüm bay ve bayan adayların KPSS sonuç belgelerinin ÖSYM web sitesi üzerinden alınmış olan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı gerekmektedir.

6 - Sakarya Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına Başvuracak olan erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

7 - Sakarya Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuran Bay ve bayan tüm adayların görevini devamlı olarak yapmasına engel bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

8 - Sakarya Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuran tüm adayların sürücü belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

9 - Sakarya Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuran tüm bay ve bayan adayların son altı ay içinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf gerekmektedir ve 1 adedi forma yapıştırılması gerekiyor.

10 - Sakarya Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuran tüm başvuran adayların hangi kadroya müracaat edeceğine dair başvuru dilekçesi gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NEDİR

1 - Sakarya Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Sakarya Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuran tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Sakarya Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuran bütün bay bayan adayların kasten işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Hayat 2 ay önce
Yer var mı ben gelebilir miyim yani başvuru yapabilir miyim