Belediye Bünyesine Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

Özel güvenlik personeli alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Akhisar belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 20 adet özel güvenlik görevlisi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 07.04.2021, 12:22 08.04.2021, 09:32
Belediye Bünyesine Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

Belediye Bünyesine Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

Özel güvenlik personeli alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Akhisar belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 20 adet özel güvenlik görevlisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Akhisar belediyesi ilanı son başvuru tarihi 09.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Resmi ilan belgesi aşağıdadır.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - Akhisar güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Akhisar güvenlik ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - Akhisar güvenlik ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Akhisar güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Akhisar güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Akhisar güvenlik ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Akhisar güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Akhisar güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Akhisar güvenlik ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Akhisar güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Akhisar güvenlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Akhisar güvenlik ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Akhisar güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Akhisar güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Akhisar güvenlik ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)