Belediye Bünyesine Kadrolu Motor ustası Alımı

Belediye birimine Motor ustası Alımı yapılacak. Yayınlanan ilanda İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu 2 adet Motor ustası alınacaktır.

Kamu Personeli Alımı 29.11.2020, 13:06
Belediye Bünyesine Kadrolu Motor ustası Alımı

Belediye Bünyesine Kadrolu Motor ustası Alımı

Belediye birimine Mekanik Motor Alımı yapılacak. Yayınlanan ilanda İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu 2 adet Motor ustası alınacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul büyükşehir belediyesi Motor ustası alımı ilanı son başvuru tarihi 03.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://kariyer.ibb.istanbul internet adresi üzerinden başvurmaları gerekiyor.

Çalışma adresi: Bedrettin mahallesi Evliya çelebi caddesi No:63/A Kasımpaşa İstanbul

Telefon bilgisi: 0 212 313 80 00

Resmi ilanın linki aşağıdadır.

https://media.iskur.gov.tr/42433/istanbul-sehir-hatlari-tur-san-tic-a-s-03-12-2020.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Motor ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Motor ustası Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Motor ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Motor ustası Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Motor ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Motor ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Motor ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Motor ustası alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Motor ustası alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Motor ustası alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Motor ustası alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Motor ustası alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Motor ustası alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Motor ustası alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)