Belediye Bünyesine Kadrolu Memur Alımı

Belediye kurumuna memur alımı yapmak için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan personel alımları iş ilanında Nuribey Belediyesi birimlerinde istihdam edilmek üzere 1 adet Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 18.10.2020, 15:35 19.10.2020, 09:18
Belediye Bünyesine Kadrolu Memur Alımı

Belediye Bünyesine Kadrolu Memur Alımı

Belediye kurumuna memur alımı yapmak için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan personel alımları iş ilanında Nuribey Belediyesi birimlerinde istihdam edilmek üzere 1 adet Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Nuribey Belediyesi Memur alımI ilanı 2 Kasım 2020 tarihinde başlayacaktır ve 4 Kasım 2020 tarihinde sona erecektir.

Nuribey Belediyesi ilanı KPSS P3 50 Puan şartı aranmaktadır.

Nuribey Belediyesine 1 adet Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni yapılacaktır.

Mezuniyet Şartları

Lisans düzeyinde eğitim vermiş olan fakültelerin kamu yönetimi bölümü mezunu olmak.

İşletme bölümü veya iktisat bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

Milli eğitim bakanlığı tarafınca onaylanmış bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak gerekmekte.

Nuribey Belediyesi ilanına başvurmak için En az B sınıfı sürücü ehliyet belgesine sahip olmak gerekiyor.

Nuribey Belediyesi ilanına başvuru yapacak olan tüm kişiler şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile veyahut elektronik ortamda yapılması gerekmektedir.

Nuribey Belediyesi ilanına başvuracak olan adaylar başvurularını Elektronik ortamda, Belediyenin nuribeybelediyesi@hotmail.com.tr e-posta adresine gönderilebilecektir.

Adaylar başvurularını Şahsen veyahut iadeli taahhütlü posta yolu ile Nuribey Belediye Başkanlığı Adnan Menderes Bulvarı Fatih Mah. No; 10 Merkez AFYONKARAHİSAR adresindeki Nuribey Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne gönderilebilecektir.

İSTENİLEN BELGELER

a. Nuribey Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

b. Nuribey Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

c. Nuribey Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

Ç. Nuribey Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

d. Nuribey Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak tüm kişiler için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

e. Nuribey Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

f. Nuribey Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

g. Nuribey Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Sürücü belgesinin aslı gösterilmek üzere kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)