Belediye Bünyesine Kadrolu Boya Ve Sıva ustası Alımı

Belediye birimine Boya Ve Sıva ustası Alımı yapılacak. Yayınlanan ilanda İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu 1 adet Boya Ve Sıva ustası alınacaktır.

Kamu Personeli Alımı 29.11.2020, 11:33
Belediye Bünyesine Kadrolu Boya Ve Sıva ustası Alımı

Belediye Bünyesine Kadrolu Boya Ve Sıva ustası Alımı

Belediye birimine Boya Ve Sıva ustası Alımı yapılacak. Yayınlanan ilanda İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu 1 adet Boya Ve Sıva ustası alınacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul büyükşehir belediyesi Boya Ve Sıva ustası alımı ilanı son başvuru tarihi 03.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://kariyer.ibb.istanbul internet adresi üzerinden başvurmaları gerekiyor.

Çalışma adresi: Bedrettin mahallesi Evliya çelebi caddesi No:63/A Kasımpaşa İstanbul

Telefon bilgisi: 0 212 313 80 00

Resmi ilanın linki aşağıdadır.

https://media.iskur.gov.tr/42433/istanbul-sehir-hatlari-tur-san-tic-a-s-03-12-2020.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İBB Kadrolu Boya Ve Sıva ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İBB Kadrolu Boya Ve Sıva Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İBB Kadrolu Elektrik Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İBB Kadrolu Boya Ve Sıva Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İBB Kadrolu Boya Ve Sıva Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İBB Kadrolu Boya Ve Sıva Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İBB Kadrolu Boya Ve Sıva Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İBB Kadrolu Boya Ve Sıva alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İBB Kadrolu Boya Ve Sıva alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İBB Kadrolu Boya Ve Sıva alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İBB Kadrolu Boya Ve Sıva ustası alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İBB Kadrolu Boya Ve Sıva ustası alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İBB Kadrolu Boya Ve Sıva ustası alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)