Belediye Bünyesinde İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapılacaktır

Konya Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere ilkokul mezunu personel alımı yapılacaktır. İlan kılavuzu yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 01.09.2019, 09:25
Belediye Bünyesinde İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapılacaktır

Farklı birim ve unvanlarda gerçekleştirilmek üzere Türkiye genelince hemen her gün ve özellikle yerel yönetim birimleri dahilinde çok sayıda personel alımı ve işçi alımı ilanı yayımlanmakta olup, adayların bilgilerine sunulmaktadır.

Yayımlanan ilanlardan edinilen bilgilere göre öncelikli olarak kent hizmetleri ihtiyaçlarının karşılandığı belirtilirken, adayların ise en fazla istihdam edildiği kurumların ilk sırasında belediyeler gelmektedir.

Belediyelerin personel işleri ve insan kaynakları tarafından hazırlanan ilanlarda yer alan bilgileri haiz ve var olan şartları sağlayan adayların ise kısa sürede iş sahibi olması mümkün olmaktadır.

Konya Belediyesi Personel Alıyor

İlgili ilanlardan edinilen bilgilere göre Konya Belediyesi personel alımı olarak yayımlanan ilanda verilen bilgilere göre alımların Konya Yalıhüyük Belediyesinde yapılacağı açıklandı.

Başvuru Koşulları ve Kontenjanlar

Konya Yalıhüyük Belediyesi bünyesinde yapılacak personel alımı için verilen unvan ve kontenjan bilgilerine göre; alımların 2 kişi olmak kaydı ile Temizlik Personeli unvanı ile yapılacağı açıklandı.

Yayımlanan ilanlardan edinilen bilgilere göre ilana başvuru yapmak isteyen adayların en az ilköğretim mezunu olmaları şartı aranırken, 2 aylık süre ile geçici işçi statüsünde istihdam edilecek olan personel adaylarının Yalıhüyük’te ikamet ediyor olma şartına uymaları gerekmektedir.

İlgili ilan için son başvuru tarihi 2 Eylül 2019 mesai bitimine kadar ilan edilmiştir.


 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)