Belediye Birimlerine Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru Alımı gerçekleştirilmesi için memur alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan ilanlarda Sakarya Geyve Belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 8 adet Zabıta Memuru alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 24.12.2020, 09:58
Belediye Birimlerine  Zabıta Memuru Alımı

Belediye Birimlerine  Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru Alımı gerçekleştirilmesi için memur alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan ilanlarda Sakarya Geyve Belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 8 adet Zabıta Memuru alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Sakarya Geyve Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanı başvuru tarihi 21.12.2020 tarihinde başlayacak ve 25.12.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvurmak isteyen kişilerin Geyve belediyesi başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Geyve Zabıta Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Geyve Zabıta Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Geyve Zabıta Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Geyve Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Geyve Zabıta Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Geyve Zabıta Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Geyve Zabıta Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Geyve Zabıta alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Geyve Zabıta alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Geyve Zabıta alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Geyve Zabıta alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Geyve Zabıta alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Geyve Zabıta alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Geyve Zabıta alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)