Belediye Birimlerine Veznedar Alımı Yapılacak

Kamu personeli alımı için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmakta olan memur alımı iş ilanları bilgilerinde Beykoz belediyesi bünyesine 2 adet Veznedar alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 08.04.2021, 06:47 09.04.2021, 09:16
Belediye Birimlerine Veznedar Alımı Yapılacak

Belediye Birimlerine Veznedar Alımı Yapılacak

Kamu personeli alımı için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmakta olan memur alımı iş ilanları bilgilerinde Beykoz belediyesi bünyesine 2 adet Veznedar alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Beykoz belediye başkanlığı Veznedar alımı iş ilanı son başvuru tarihi 09.04.2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru işlemi yapmak isteyen tüm vatandaşlar https://form.beykoz.bel.tr/basvuru sitesi üzerinden başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapabilirler.

Beykoz Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Gümüşsuyu Mahallesi Kelle İbrahim Caddesi No:43 Beykoz / İSTANBUL

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – 2 adet Veznedar istihdam ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 -2 adet Veznedar istihdam ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - 2 adet Veznedar istihdam ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 -2 adet Veznedar istihdam ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - 2 adet Veznedar istihdam ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 -2 adet Veznedar istihdam ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 -2 adet Veznedar istihdam ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 -2 adet Veznedar istihdam ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 -2 adet Veznedar istihdam ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 2 adet Veznedar istihdam ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 2 adet Veznedar istihdam ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 2 adet Veznedar istihdam ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 2 adet Veznedar istihdam ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 2 adet Veznedar istihdam ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 2 adet Veznedar istihdam ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)