Belediye Birimlerine Temizlik Personeli Alımı

Temizlik Personeli Alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Çavdır Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet Temizlik Personeli Alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 18.11.2020, 11:23
Belediye Birimlerine Temizlik Personeli Alımı

Belediye Birimlerine Temizlik Personeli Alımı

Temizlik Personeli Alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Çavdır Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet Temizlik Personeli Alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çavdır Belediyesi 5 Adet Temizlik Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 20.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen tüm kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Başvuru adresi: Çavdır belediye başkanlığı hizmet binası

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çavdır Belediyesi 5 Adet Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Çavdır Belediyesi 5 Adet Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Çavdır Belediyesi 5 Adet Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Çavdır Belediyesi 5 Adet Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Çavdır Belediyesi 5 Adet Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Çavdır Belediyesi 5 Adet Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Çavdır Belediyesi 5 Adet Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Çavdır Belediyesi 5 Adet Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Çavdır Belediyesi 5 Adet Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Çavdır Belediyesi 5 Adet Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Çavdır Belediyesi 5 Adet Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Çavdır Belediyesi 5 Adet Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Çavdır Belediyesi 5 Adet Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Çavdır Belediyesi 5 Adet Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)