Belediye Birimlerine Greyder Operatörü Alımı

Belediye başkanlığı biriminde Greyder Operatörü görevlendirilmesi amacı için ilan yayınlanmıştır. Yayınlanmış bulunan ilanda Gelibolu belediyesi biriminde istihdam edilmek üzere 1 adet Greyder Operatörü alımı gerçekleştirilecek

Kamu Personeli Alımı 10.10.2020, 18:39
Belediye Birimlerine Greyder Operatörü Alımı

Belediye Birimlerine Greyder Operatörü Alımı

Belediye başkanlığı biriminde Greyder Operatörü görevlendirilmesi amacı için ilan yayınlanmıştır. Yayınlanmış bulunan ilanda Gelibolu belediyesi biriminde istihdam edilmek üzere 1 adet Greyder Operatörü alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gelibolu belediyesi Greyder Operatörü alımı ilanına için son başvuru tarihi 14.10.2020 olarak bildirilmiştir.

Gelibolu belediyesi Greyder Operatörü alımı ilanına başvurular şahsen kuruma yapılması gerekmekte.

Kurum adı: Gelibolu kent hizmetleri AŞ

Kurum adresi bilgisi: Camikebir mahallesi belediye caddesi No: 18 Gelibolu

Kurum telefon bilgisi: 0 286 566 06 15 dahili: 119

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gelibolu belediyesi Greyder Operatörü alımı ilanına başvuracak olan adayların Formu istenmektedir ve formu Kurumdan ya da Belediyenin resmi internet sayfası olan www.bodrum.bel.tr üzerinden temin edilecektir.

2. Gelibolu belediyesi Greyder Operatörü alımı ilanına başvuracak olan adayların Nüfus kimlik cüzdanı veya kimlik kartlarının orjinali ya da kurumumuz tarafından onaylanmak üzere fotokopisinin olması gerekmekte.

3. Gelibolu belediyesi Greyder Operatörü alımı ilanına başvuracak olan adayların diplomaları veya mezuniyet belgelerinin orjinali veya noter tarafından onaylı örneği gerekmektedir. Orijinali gösterilmek kaydıyla fotokopileri belediyemiz tarafından bizzat tasdik edilebilir

4. Gelibolu belediyesi Greyder Operatörü ilanına başvuracak olan adayların yabancı Okullardan Mezun olanlar için belirlenmiş olan denklik belgesinin orjinali veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

5. Gelibolu belediyesi Greyder Operatörü ilanına başvuracak olan adayların için askerlikle ilgili her hangi bir ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

6. Gelibolu belediyesi Greyder Operatörü ilanına başvuracak olan adayların görevlerine sürekli olacak bir şekilde yapmalarına engel olacak her hangi bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

7. Gelibolu belediyesi Greyder Operatörü ilanına başvuracak olan adayların sürücü ehliyet belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

8. Gelibolu belediyesi Greyder Operatörü alımı ilanına başvuracak olan tüm Erkek ve bayan kişilerin son 6 ay içerisinde çekilmiş olan 3 vesikalık fotoğraf gerekiyor ve 1 tanesi başvuru formuna yapıştırılması gerekiyor.

9. Gelibolu belediyesi Greyder Operatörü alımı ilanına başvuracak olan tüm erkek ve kadın adayların hangi kadrolara müracaat edeceklerine dair başvuru dilekçesi gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)