Belediye Birimlerine Beden İşçisi Alımı

Belediye Birimlerine Beden İşçisi Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Manisa Belediyesi Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet beden işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 24.10.2020, 11:17 25.10.2020, 00:02
Belediye Birimlerine Beden İşçisi Alımı

Belediye Birimlerine Beden İşçisi Alımı

Belediye Birimlerine Beden İşçisi Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Manisa Belediyesi Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet beden işçisi alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Manisa Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 27.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru için aşağıdaki telefon numarasını aramanız gerekmektedir.

İrtibat Kişisi: Özlem GÖRGÜLÜ

Telefon Numarası: 0 236 231 45 80 - dahili 1841

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Manisa Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Manisa Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Manisa Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Manisa Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Manisa Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Manisa Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1. Manisa Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Manisa Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Manisa Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Manisa Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Manisa Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Manisa Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Manisa Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)