Belediye Birimlerine 5000 Lira Ücret İle Personel Alımı

Belediye birimlerine kamu personeli alımı işlemi için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan personel alımı ilanlarında Konya Büyükşehir Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Endüstri Mühendisi Alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 21.12.2020, 11:33 21.12.2020, 23:53
Belediye Birimlerine 5000 Lira Ücret İle Personel  Alımı

Belediye Birimlerine 5000 Lira Ücret İle Personel  Alımı

Belediye birimlerine kamu personeli alımı işlemi için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan personel alımı ilanlarında Konya Büyükşehir Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Endüstri Mühendisi Alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi Alımı ilanı başvuru tarihi 21.12.2020 tarihinde başlayacak ve 25.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuracak olan adaylar aşağıda bulunan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Konevi Mahallesi, Millet Caddesi Konya Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası No: 14 Meram - KONYA

insankaynaklari@konya.bel.tr e-mail adresine mail yolu ile de başvuru yapabilirsiniz.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Konya Belediyesi Mühendis Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Konya Belediyesi Mühendis Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Konya Belediyesi Mühendis Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Konya Belediyesi Mühendis Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Konya Belediyesi Mühendis Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Konya Belediyesi Mühendis Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Konya Belediyesi Mühendis Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Konya Belediyesi Mühendis alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Konya Belediyesi Mühendis alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Konya Belediyesi Mühendis alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Konya Belediyesi Mühendis alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)