Belediye Birimlerine 3500 TL Maaş İle Destek Personeli Alımı

Destek Personeli Alımı ypılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Kapaklı Belediyesi başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 16 adet Destek Personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 28.12.2020, 08:21 29.12.2020, 10:40
Belediye Birimlerine 3500 TL Maaş İle Destek Personeli Alımı

Belediye Birimlerine 3500 TL Maaş İle Destek Personeli Alımı

Destek Personeli Alımı ypılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Kapaklı Belediyesi başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 16 adet Destek Personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kapaklı Belediyesi Destek Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 31.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

İnönü mahallesi Eski Cami caddesi Mustafa Topuzu apartmanı B blok No: 31 / A Kapaklı - Tekirdağ

İritbat Kişisi: Yasin ESKİ

İrtibat telefonu: 0 282 717 10 99

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kapaklı Belediyesi Destek Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kapaklı Belediyesi Destek Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kapaklı Belediyesi Destek Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kapaklı Belediyesi Destek Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kapaklı Belediyesi Destek Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kapaklı Belediyesi Destek Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kapaklı Belediyesi Destek Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kapaklı Belediyesi Destek Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kapaklı Belediyesi Destek Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kapaklı Belediyesi Destek Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kapaklı Belediyesi Destek Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kapaklı Belediyesi Destek Personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kapaklı Belediyesi Destek Personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kapaklı Belediyesi Destek Personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Yeliz 4 ay önce
İş istiyorum babasız iki çocuk büyütüyorum canıma tak etti biri sesimi duysun kpss 65