Belediye Birimine Temizlik Görevlisi Alımı

Belediye Birimine Temizlik Görevlisi Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Demirci Belediye başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet Temizlik Görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 20.10.2020, 11:08 21.10.2020, 10:29
Belediye Birimine Temizlik Görevlisi Alımı

Belediye Birimine Temizlik Görevlisi Alımı

Belediye Birimine Temizlik Görevlisi Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Demirci Belediye başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet Temizlik Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Demirci Belediyesi Temizlik Görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 22.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların şahsen aşağıda bulunan adrese yapılması gerekiyor.

Bahçeler Mahallesi KİE Akıncılar Caddesi No: 59

Telefon bilgisi: 0 236 462 13 22

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Demirci Belediyesi Temizlik Görevlisi alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Demirci Belediyesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Demirci Belediyesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Demirci Belediyesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Demirci Belediyesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Demirci Belediyesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Demirci Belediyesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Demirci Belediyesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Demirci Belediyesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Demirci Belediyesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Demirci Belediyesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Demirci Belediyesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Demirci Belediyesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)